تبلیغات
آل سعود، خائنین حرم - هیچ کس صدای مردم این شهر را نمی‌شنود
آخرین خبرها از شرق عربستان حاکیست، یورش نظامیان رژیم آپارتاید سعودی به منازل مسکونی مردم ادامه دارد و با وجود حملات وحشیانه، مردم در مناطق مختلف شهر العوامیه همچنان مقاومت می کنند و حاضر به ترک منازل خود نیستند.

خبرها حاکیست، مناطق مسکونی از زمین و هوا هدف قرار گرفته می شوند اما مردم با وجود حملات بالگردها و خودروهای زرهی مجهز به تیربار، تسلیم خواسته های نظامیان نشده اند.

نظامیان سعودی نتوانستند به اهداف خود در مناطق مختلف شهر العوامیه دست یابند و حمله خانه به خانه را در دستور کار خود قرار داده اند و مردم را به زور از خانه هایشان بیرون می اندازند.

یک منبع میدانی نیز در شهر العوامیه در گفت وگو با مشرق از ورود دهها خودروی زرهی دیگر به شهر العوامیه خبر داد و گفت: خودروهای زرهی به همراه نظامیان سعودی از ایست بازرسی محله « الصفوی» عبور کردند و در محله « المسوره» مستقر شدند.

وی همچنین از استقرار خودروی های نظامی در محله « العوینه» خبرداد و افزود: این محله به طور کامل محاصره شده.
از سویی دیگر، نیروهای سعودی با تمام قدرت دوباره به مناطق مختلف شهر العوامیه از جمله محله های « المسوره، البحاری، الریف، المراوح و الجمیمه» حمله کردند.  
به گزارش مشرق، در اثر حملات سه هفته گذشته به محله های مختلف شهر العوامیه، مناطق مسکونی به شدت آسیب دیده اند و نظامیان سعودی با بلندگوهای دستی در کوچه ها پراکنده شده اند و نسبت به قطع برق محله ها هشدار می دهند.

نظامیان سعودی همچنین اعلام کرده اند اگر مردم خانه های خود را ترک نکنند، منازل مسکونی را به آتش می کشند.

نیروهای رژیم آل سعود به مسجد حضرت عباس هم رحم نکردند و با شلیک های متمادی، به ورودی های این مسجد خسارت فروانی وارد کردند.

تعداد دیگری از مغازه های مردم توسط نیروهای رژیم آل سعود به آتش کشیده شد.

با افزایش دامنه آتش سوزی، تعدادی از خانه های مردم هم در آتش سوخت و نظامیان سعودی در صورت دخالت مردم برای خاموش کردن آتش، آنان را به رگبار گلوله می بستند.

براساس این گزارش، جنایت های رژیم سعودی در محله های مختلف از جمله« المسوره» غیر قابل توصیف است و این محله به یک منطقه جنگ زده شبیه شده است.

رژیم عربستان به بهانه نوسازی محله های تاریخی شهر العوامیه با بالگردهای نظامی و خودرهای زرهی به محله های مختلف از جمله « المسوره» یورش آورده است. طبقه بندی: جنایات آل سعود، شیعیان عربستان،
برچسب ها: شیعیان عربستان، جنایات آل سعود، العوامیه،

تاریخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 | 06:20 ب.ظ | نویسنده : مُحرم حرم | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
?

  • ایران پازل