تبلیغات
آل سعود، خائنین حرم - رشوه یک میلیون دلاری عربستان برای فشار به ایران
عربستان سعودی مبلغ یک میلیون دلار به گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور وضع حقوق بشر رشوه داده است تا با گزارشهای جهت دار موضع گیری تندی در قبال مسائل ایران اتخاذ کند.


 پایگاه خبری «الوعی نیوز»، بر اساس یک سند درز کرده از پایگاه ویکی لیکس، سفارت عربستان سعودی در کویت، یک میلیون دلار به احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور وضع حقوق بشر در ایران پرداخت کرده است.

بر اساس این سند محرمانه احمد شهید نیز مراتب تشکر عمیق خود را از وزیر خارجه عربستان ابراز کرده است و وعده داده است همه تلاش و توان خود را برای تشدید مواضعش در قبال پرونده ایران به کار خواهد گرفت.

سایت «ویکی لیکس» بیش از نیم میلیون سند محرنامه ای از وزارت خارجه عربستان سعودی منتشر کرده است.

این اسناد حاوی تعداد زیادی از پیام های اینترنتی (ایمیل) و تلگراف بوده که میان وزارت خارجه عربستان و نمایندگی های این کشور در جهان رد و بدل شده بود.

احمد شهید سیاستمدار 51  ساله اهل مالدیو است که در دو مقطع  وزیر خارجهٔ آن کشوربوده ‌است. وی در ۲۷ مارس ۲۰۱۵ برای پنجمین سال متوالی از طرف سازمان ملل متحد به عنوان گزارشگر ویژه امور حقوق بشر در ایران انتخاب شد.

احمد شهید به تهیه گزارش های مغرضانه و جهت دارعلیه جمهوری اسلامی ایران معروف است.تاریخ : جمعه 16 مرداد 1394 | 04:06 ب.ظ | نویسنده : مُحرم حرم | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
?

  • ایران پازل