تبلیغات
آل سعود، خائنین حرم - طوفان تنبل های آل سعود!
عربستان سعودی، نام تجاوز خود به مردم یمن را «توفان قاطع» گذاشته است. بنابراین گزارش، دبیرکل حزب‌الله از آل سعود به آل تنبل‌ها یاد کرد. همین کافی بود تا «اقتدار پوشالین این تجاوز» درشبکه‌های اجتماعی به سخره گرفته شود.

عربستان سعودی،بامداد پنجنشبه ۶ فروردین،حملات هوایی شدیدی را به مواضع ارتش و انصارالله یمن آغاز کرد و اساس این تجاوز را«کمک به بازگشت رئیس‌جمهور قانونی» یمن به قدرت و درخواست کمک «عبدربه منصور هادی» اعلام کرد.

ارتش عربستان، نام این عملیات را«عاصفة الحزم» یا«توفان قاطع» گذاشت تا درنظر مردم منطقه و همه هواداران خود اقتداری را به نمایش بگذارد که تمام ناکامی‌های ۴ سال اخیرعربستان سعودی از بحرین گرفته تا سوریه را یکجا جبران کند.

پایگاه روسی اسپوتنیک درتحلیلی ازاین عملیات این اقتدارظاهری عربستان را پوشالین نامید ونوشت: میلیاردها دلارتسلیحاتی که غربی‌ها به عرب‌های حوزه خلیج فارس فروخته‌اند یک غرورپوشالی به وجود آورده که جایی باید تخلیه گردد. بر کسی پوشیده نیست آنچه در رسانه‌های عربی و غربی از وضعیت عموم مردم درکشورهای عربی منعکس می گردد با واقعیت ۱۸۰ درجه تفاوت دارد.

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان این اقتدار پوشالین را به تمسخر گرفت و خطاب به آل سعود درعربستان گفت که اگر چنین شجاعتی دارید، چرا این شجاعت را خرج مبارزه با اسرائیل نمی‌کنید؟ چرا شما که می‌گویید به داد مردم یمن می‌رسیم، چرا به داد و هوار چندین ساله ملت فلسطین نمی‌رسید که اسرائیل هنوزبه آنان حمله می‌کند؟ چرا به داد مردم لبنان نرسیدید؟

     

بخشی از توئیت‌های هشتگ عاصفة_التنابل#

 
دبیرکل حزب الله لبنان از آل سعود وهم‌پیمانان آنها که تجاوزخود به مردم یمن را «توفان قاطع» نامیدند انتقاد کرد وگفت، شما تنبلی و کاهلی وشکست و ناکامی خود در منطقه را با سرزنش کردن ایران جبران می‌کنید و مکرر می‌گویید که ایران یمن را تسخیر کرد، عراق را گرفت و بر سوریه مسلط شد و الان می‌خواهد بر یمن سیطره پیدا کند. شما تنبل هستید و منطقه را رها کردید و طبیعی است که مردم به سوی ایرانی‌ می‌روند که کمکشان می‌کند و تنهایشان نمی‌گذارد.

ساعتی پس ازاین سخنان،کاربران توئیتری هشتگ «#عاصفة التنابل» (توفان تنبل‌ها)، «#عدوان التنابل» (تجاوز تنبل‌ها) و«#مملکة_التنابل_والتوابل» را به راه انداختند و عربستان سعودی را به دلیل تجاوزبه مردم یمن تقبیح کردند و اراده و قاطعیت پوشالی آل سعود را به تمسخر گرفتند.

               
 

بخشی از تصاویر هشتگ توفان تنبل‌ها و کنایه به آنان که در خدمت اسرائیل و آمریکا هستند
 
درحالی که برخی کاربران اینترنتی در مقابل «عاصفة الحزم» سعودی‌ها «عاصفة العزم» به معنای توفان عزم و اراده را برای مقاومت و مردم یمن به کار بردند، برخی سایت‌ها و رسانه‌های وابسته به جریان عرب مرتجع، مانند شبکه العربیه این مفهوم را بلافاصله سرقت کردند و مدعی شدند که «عاصفة الحزم» از «عاصمة العزم» (پایتخت اراده) یعنی ریاض، برخاسته است.

سامی النصف، نویسنده تحلیلی در شبکه العربی تحت عنوان «عاصفة الحزم من عاصمة العزم» مدعی شد که ریاض پایتخت اراده است و هدف ائتلاف عربستان در یمن را با هدف ائتلاف آمریکا در عراق یکی دانست و آن را «بازگرداندن امنیت و صلح» دانست.

رژیم عربستان هر چقدر هم در یمن کودک‌کشی کند، سرانجام میخواهد بشود یکی مثل رژیم کودک‌کش صهیونیستی؛ رژیمی که برای مقاومت و مردم مقاومت در منطقه دیگر ابهت پوشالین را ندارد و از سال ۲۰۰۶ افسانه ارتش شکست‌ناپذیری‌اش مقابل چند صد رزمنده حزب‌الله بر باد رفت.

دبیر کل حزب‌الله لبنان خطاب به آل سعود متذکر شد که ارتش شما هر چقدر هم قوی باشد، از ارتش اسرائیل و آمریکا قوی‌تر نخواهد بود و به آنان یادآوری کرد که سرانجام ارتش آمریکا در عراق و افغانستان یا ارتش اسرائیل در غزه چه شد.

کشتار با سلاح‌های آمریکایی و جنگنده‌های «اف۱۵» اقتدارآفرین نیست، حال هر چقدر هم که نام «توفان» و «سیلاب» و «اراده» و «قاطعیت» بر این عملیات‌های تجاوزکارانه گذاشته بشود، تغییری در اصل «تنبلی آل سعود» ایجاد نخواهد کرد.

برچسب ها: طوفان تنبل های سعودی، آل سعود، یمن، شبکه های اجتماعی،

تاریخ : چهارشنبه 12 فروردین 1394 | 07:16 ب.ظ | نویسنده : مُحرم حرم | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
?

  • ایران پازل